Dziś są urodziny Kunegundy i Kai. O godzinie 5 rano obudziło je śpiewanie piosenki "Sto lat".
Do ich pokoju wkroczyły ich siostry. Trzymały one 2 torty. Jeden był z serduszkiem, a drugi ze, ślicznym, tęczowym jednorożkiem. Dziewczyny zjadły na śniadanie po kawałku obu tortów. Chwilę później do pokoju weszli rodzice. Podarowali Kai i Cookie ich prezenty urodzinowe. Kaja dostała Iphone 7s, a Kundzia...pieska! Był to śliczny, malutki jamniczek o imieniu Funia. Cookie bardzo się ucieszyła.O 7 dziewczyny poszły do szkoły i zaprosiły do siebie koleżanki. Po szkole siostry zorganizowały przyjęcie urodzinowe. Dziewczyny zauważyły,mże ich BFF Kaja Kwiatkowska jest bardzo słaba. Pewnie schudła-pomyślała Cookie-anorektyczka się wykończy...
W domu sióstr do późna trwała impreza. Dostały one dużo fajoffych prezentów. Po urodzinach wszyscy poszli spać.