środa, 20 stycznia 2016

Rozdział 5

Dzisiaj rano Kunegunda, Kaja, Maja i ich BFF Dominika przyjechały do innego szpitala na rehabilitacje. Wszystkie oprócz Mai były położone na jednej sali. Bliźniaczki ucieszyły się gdy powiedziano im, że w tym szpitalu jest szkoła i dostaje się oceny. Musiały one mieć jak najlepsze wyniki, bo przecież chciały wyjechać do college'u. Już pierwszego dnia dostały dobre oceny.
Niestety ich koleżanka Kaja ciągle jest w śpiączce.

Rozdział 4


10 minut później karetka była na miejscu.Wszystkie dziewczyny zabrała do szpitala.
W karetce Maja odzyskała przytomność. Bolał ją kręgosłup i nie mogła chodzić.
     Gdy karetka dotarła do szpitala położyła wszystkie dziewczyny na odpowiednich oddziałach.
Maja nie musiała leżeć na oddziale. Od razu zabrano ją do sali zabiegowej. Zmierzyli ją i zrobili jej gorset ortopedyczny, który odbierze jutro.
 Dominika i Kaja przebywają na OIOMie. Ich życie jest zagrożone.
   Następnego dnia rano Kaja się obudziła. Była podłączona do kroplówki. Nie czuła się najlepiej.
Po wczorajszej imprezie bolała ją głowa. Przed południem miała transfuzje krwi. Około godziny 12:00 Maja mogła wyjść ze szpitala.
   Nazajutrz Cookie obudziła się. Miała już wtedy przeprowadzone badania. Okazało się że za 3 dni, w poniedziałek siostry pojadą do szpitala w Sopocie.

wtorek, 12 stycznia 2016

Rozdział 3

Minęło kilka dni. Dziś siostry wybierają się na imprezę u koleżanki, która kończy 18 lat.
Rano dziewczyny obudziły się o 10:00. Były spóźnione do szkoły więc postanowiły  nie przyjść na lekcje. W domu zjadły śniadanie i poszły jeszcze do sklepu po prezent dla koleżanki. Wróciły do domu o 14:00. Szybko coś przekąsiły i ubrały się w imprezowe ciuchy. Za  godzinę wyszły. Kiedy dotarły na miejsce nikogo jeszcze nie było. Dały koleżance prezent i poczekały na resztę gości. Za pół godziny zaczęła się impreza. Odbywała się ona w klubie od 18 lat. Siostry świetnie się tam bawiły. Około 21 Lucy wyszła poszła do domu.  Miała nocną zmianę w żabce.  Podczas imprezy do sióstr zaczęli dzwonić rodzice. One jednak nie odbierały. Wyłączyły telefony i dalej się bawiły. O pół nocy dziewczyny i ch koleżanki:Kaja, Dominika i Halina wyszły.
-Do jutra powiedziała Halina-musze iść.
Ona miała blisko do domu.
-Czym wrócimy?-zapytała Maja.
-Ano właśnie-odpowiedziała Kaja K.-wzięłam samochód Dawida. Chodźcie.
Wzystkie dziewczyny weszły do auta.
-Ja prowadze!-krzyknęła Kaja K.
Przyjaciółki włączyły muzykę na cały regulator, jednak po chwili się sciszyła. Dziewczyny utworzyły szampana i wypiły razem całą butelkę, poczym wyrzuciły ją przez okno.
Była godzina 00:23. Dziewczyny zbliżały się do przejazdu kolejowego. Przejeżdżały przez niego i...
przejeżdżający pociąg wrzucił auto do pobliskiego rowu, kierowca tego nie zauwarzył.
Wszystkie dziewczyny straciły przytomność.
W tym samym czasie Dawid wyszedł z domu, żeby znaleść swoje siostry. Przechodził koło toròw i zobaczył na poboczu w rozbity samochód.  Podbiegł do niego i wszedł do środka. Przestraszyło go to co ujrzał. Na siedzeniu kierowcy  zobaczył Kaję. Była bardzo staranowana, z głowy i z ust leciała jej krew. Z drugiej strony siedziała Dominika. Była pochlapana krwią, która leciała jej z czoła.
Z tyłu leżał bliźniaczki i Maja. Dawid zadzwonił po karetkę.

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Rozdziaał 2

Dzisiaj siostry wracają do szkoły po przerwie świątecznej.
Do klasy Kunegundy i Kai doszła nowa dziewczyna o imieniu Halina.

Od razu stała się obiektem kpin dla Esmeraldy, Estery i Brygidy. W jej obronie stanęły siostry i ich koleżanka Kaja Kwiatkowska.
    Po szkole wszystkie dziewczyny umówiły się ww pobliskiej kawiarni. Rozmawiały na różne tematy. Kunia wyżaliła się koleżankom z tego jaki jest jej tata, że nie toleruje jej idoli...
Chwilę później Kaja (Kwiatkowska) wyszla na chwilę, żeby gdzieś zadzwonić.
Kiedy wróciła powiedziała: Mam dla ciebie niespodziankę, zamknij oczy. Wtedy zaprowadziła ją i wszystkie koleżanki na odludzie. Kiedy zobaczyły niespodziankę dla Cookie zabrakło im słów!
-Okej, możesz otworzyć oczy-powiedziała Kaja.
Kundzia otworzyła oczy i...ujrzała Dawida Kwiatkowskiego!
Jeszcze nigdy nie była na jego koncercie. Stała jak sparaliżowana. Zaczęła płakać ze wzruszenia.
-Chodź się przytulić...-powiedział Dawid i podszedł do Kundzi.
Ona tylko wyciągnęła do niego ręce, wciąż nie mogąc się ruszyć. Wyszeptała tylko:
``Kocham Cię..``
-Ja Ciebie też, niezależnie od tego na ilu byłaś koncertach...Kocham Cię na zawsze.
-Dziękuje, że tu jesteś..
-Podziękuj Kai, to jej zasługa.
Cookie przytuliła Kaję.
-Chodźmy może spowrotem do kawiarni-powiedziała Kaja K.
-Ok, ale chodźmy najpierw do Żabki za rogiem zaproponowała Kaja N.
Wszyscy poszli do sklepu.
-Siema Lucy!!! Maja jest u Ciebie? Nie zgadniecie co się stało!-powiedziała Kaja N.
-Co? Będzie wojna?
-Nie. *Odwróciła się do drzwi* Możecie wejść!!!
Wtem cała ekipa weszła do sklepu.
-Ooo..-powiedziała Lucy -...Dawid Kwiatkowski? Dasz mi autograf?
-Oczywiście-odpowiedział.
-I mi też!-pisnęła Maja.
-Dobrze...ale spokojnie jeszcze nie raz się zobaczymy.
-Chodź do domu Maja. Dziś kończe pracę wcześniej.
-Okej, Okej Lucynko.
Po wyjściu wszyscy oprócz dwóch pozostałych sióstr przez długi czas chodzili po mieście.
-O cholera!-powiedziała Kaja-Już 23:00! Rodzice się wkurzą!!!
-Ale Kaja...powiedziala błagalnie Cookie.
-Musimy iść, naprawdę.
-Idźcie już lepiej-wtrącił się Dawid.-Do zobaczenia kochanie-powiedział do Kundzi, przytulił ją i pocałował w czoło.
   Dziewczyny szybko gnały do domu. Tam zastała je awantura.
-Gdzie byłyście?!-krzyknęła mama-chcielismy wzywać policje!
-Chwilę..zastanowił się tata-Ja widziałem was z jakąś bandą! Macie szlaban!!!
Kaja i Cookie po cichu poszły do łazienki się umyć. Potem przebrały się w piżamy i poszły do pokoju.


niedziela, 10 stycznia 2016

Rozdział 1

  Był 1 stycznia 2016 roku.
Kunegunda obudziła się. Przez chwilę nie wiedziała gdzie jest. Była na jakiejś sali.
 Przypomniała sobie, że wczoraj Lucy zorganizowała tu imprezę sylwestrową.
Cookie rozejrzała się po pomieszczeniu. Na podłodze spało dużo ludzi.
Wszędzie były rozrzucone butelki po szampanie, petary i konfetti.
Dziewczyna wstała. Miała na sobie nową, białą sukienkę, która była
oblana napojami i nadawała się tylko do śmieci. Jej rajstopy były całe porwane,
a buty miały połamane obcasy.
    Kunia postanowiła obudzić swoje siostry. Kiedy wszystkie już wstały chciały iść do domu.
-Ej, gdzie jest Maja - zapytała Lucy.  Siostry rozejrzały się, ale nigdzie jej nie było.
Zaczęły jej szukać. Zdziwiły się kiedy weszły do tamtejszej garderoby.
Zastały tam Maję. Siedziała na krześle i przeglądała jakiś magazyn.
Miala na sobie normalne ubrania, a nie te w których przyszła na imprezę.
-O Boże, jak wy wyglądacie!-powiedziała Maja.
-Lepiej powiedz nam czemu masz na sobie inne ubrania niż te w których przyszłaś i gdzie masz swoją suknię - powiedziała protestancko Cookie.
-Wzięłam sobie je na zapas, bo wiedziałam, że suknia może mi się zniszczyć
-Ależ ty mądra...No dobra chodźmy do domu, bo rodzice się wkurzą.
     Dziewczyny dotarły do domu o 14:00. Jak przeczuwały rodzice byli wściekli.
Po półgodzinnej pogadance z nimi każda poszła spać. Jakiś czas potem Cookie wstała.
Włączyła telefon była godzina 17:30, dzień 1 stycznia. 1 stycznia....
Kunegunda przez chwilę myślała, bo ta data coś jej mówiła. Nagle wstała gwałtownie i pognała do pokoju Lucy. Szybko włączyła komputer i czekając na jego uruchomienie nerwowo stukała palcami w biurko.
-Co się dzieje? - zapytała Lucy - Czemu mnie budzisz?
-Dzisiaj  1 stycznia!
-No i co z tego?
-20-stka Dawida!!! Jak mogłam o tym zapomnieć!?
-jak tak cię to jara to powiem ci, że 12 stycznia jakiś typ z 1D ma urodziny.
-Wiem, przecież wiem.
Wtem w drzwiach stanął tata dziewczyn.
-Musicie gadać o tych pedałach?! Nie życzę sobie tego!!!
I wyszedł.
Kunegunda była smutna. Zalogowała się na facebooka i złożyła życzenia Kwiatowi, poczym
przygotowała się do spania i położyła się.
  Następnego dnia rano pierwsza wstała Kaja. Rozpoczęła dzień jak zwykle.
Umyła się, ubrała i podążyła do kuchni. Zjadła śniadanie i zaparzyła sobie kawę.
Później nudziło jej się więc weszła na telefon Cookie. Zobaczyła, że jej siostra
ma nową wiadomość na facebooku. Zobaczyła od kogo i...nie zgadniecie...
Dawid odpisał! Wiadomość nie była wyjątkowa, wyglądała tak:
``Dzięki, będę żył sto lat.``
Cookie!!! Krzyknęła Kaja - Masz nową wiadomość!
-I co z tego? - Odpowiedziała zaspana Kundzia.
-To, że od Dawida!
-Naprawdę? To nie możliwe!
Wtem pan Daniel się wtrącił:
-Jak jeszcze raz usłyszę rozmowę o tym pajacu, albo o innym z tej twojej mafii
to dostaniecie szlaban!!! - krzyknął.
Lucy obudziła się i zapytała:
Czemu tak krzyczycie? Jest dopiero...*sprawdza na telefonie*...9 rano!
-A nie masz dziś prypadkiem pracy na 6:00?-powiedziała Majka.
Wtedy Lucy szybko wstała wciągnęła na siebie pierwsze lepsze getry i na bluzkę od piżamy
włożyła luźną bluzę.
Pognała do łazienki i czesząc się jednocześnie myła zęby. Potem tylko włożyła buty i wybiegła
z domu.

sobota, 9 stycznia 2016

Postacie
















Ten blog będzie o drugiej części mojego opowiadania. Jeśli nie czytaliśie pierwszej części, nie martwcie się ;)  Wszystko będziecie mogli zrozumieć :)
A oto postacie:



















Maja Vanessa Nowacka 14 lat. Jest miła, ale gdy ktoś ją wkurzy potrafi być wredna.
Jest ładna i słodka. Odznacza się długimi, brązowymi włosami.
Tak wyglądała rok temu....

















...A tak wygląda teraz. Maja po przyjściu do nowej szkoły w Polsce została chirliderką.
Poznała także chłopaka o imieniu Jeff, który jest Szkocjanem.
Lubi horrory.
















Lucy(Lucyna) Samanta Nowacka 17 i pół lat.
Lubi farbować włosy na różne kolory.
Jest agresywna dla ludzi, którzy ją obrażają.
Chodzi do szkoły zawodowej.
Tak wyglądała kiedyś....


















...A tak teraz. Lucy pracuje w pobliskiej Żabce.
Odznacza się kolorowymi włosami i rozciętym językiem.
Poznała aktorkę grającą Sindey Presscot w krzyku i zaprzyjaźniła się z nią.
Jej pasja to horrory.
























Kaja Olivia Nowacka 16 lat. Jest miła i zabawna.
Interesuje się gimnastyką artystyczną i eksperymentowaniem.
To jej wygląd zprzed roku...





...Teraz wygląda tak.
Odniiosła sukcesy w gimnstyce artystycznej.
Po skończeniu gimnazjum zamierza pojechać do college`u
i zostać reżyserką filmową.

Uwielbia horrory.









Kunegunda``Cookie`` Aleksandra Nowacka 16 lat.
Bliźniaczka Kai. Jest dosyć cicha.
Interesuje się muzyką.
Wielbi Dawida Kwiatkowskiego,
Justina Biebera i One Direction.
Ma takie plany na przyszłoś jak Kaja.
K.O.C.H. A Horrory.
Taki był jej dawny wygląd...




















 ...Natomiast dziś wygląda tak.
Zaczęła mocniej się malować i zrobiła sobie
2 tatuaże takie jak ma Dawid Kwiatkowski
i ma także tunel w uchu.
Odznacza się długimi włosami.





Daniel Andrzej Los-Nowacki 45 lat.
To tata sióstr pracuje na stadionie.
Jest sztywniakiem, nie lubi Dawida Kwiatkowskiego,
Justina Biebera i 1D.






Monika Anna Nowacka 40 lat.
To mama sióstr, nie pracuje.
Nie lubi kolczyków, tatuaży, ani kolorowych włosów.


https://pp.vk.me/c607321/v607321777/38af/Rl0g682kmUA.jpg


Dawid Kwiatkowski 20 lat.
Cookie go kocha i chodzi na jego koncerty.






 Roxana Saszan Pindor 21 lat.
Wkrótce Zaprzyjźni się z siostrami.





















  Kaja Kwiatkowska 15 i pół lat
   Koleżanka Cookie.
``Siostra`` Dawida Kwiatkowskiego.

Dominika Kwiatkowska 17 lat.
Siostra Kai i Dawida.
Koleżanka sióstr




















Emcia Kwiatkowska 4 lat.




















Julcia Kwiatkowska 3 lat.





 Sindey Prescott.
Przyjaciółka Lucy.





Funia, piesek Cookie,
którego dostanie na urodziny.





Justin Bieber 21 lat.
Kunegunda go lubi.


Znalezione obrazy dla zapytania 1d


One Direction.
Cookie to ich fanka.
 

Jeff Woods 15 lat. Chłopak Mai.

 
 
Krzyk. Ulubionaa postać z horroru sióstr.























Bliźniaczki blachary. Wrogi sióstr...


 
 
...Esmeralda Grubbek 17 lat. Jest bardziej złośliwa.
Zachęca swoją siostrę do bycia plastikiem.

 

...Estera Grubbek 17 lat. Jest milsza niż jej siostra,
lubi wyglądać jak solara.

 http://www.bloblo.pl/image/208744/default/c_big2221897.jpg
Brygida Kozak 17 i pół lat.
To przewodnicząca plastików,
do kórych należy ona i bliźniaczki.