czwartek, 25 lutego 2016

Rozdział 9

    Dwa dni później siostry poszły do szkoły. Na pierwszej lekcji była matematyka. Pani od matmy wzięła urlop na miesiąc, żeby wypoczywać na Hawajach. Na zastępstwo przyszła kobieta, która miała specyficzny wyraz twarzy. Posiadała ona kręcone blond włosy i była lekko puszysta. Wyglądała zupełnie jak Magda Gessler...
   Podczas gdy Esmeralda źle wykonała zadanie przy tablicy, ona wpadła w szał. Zrzuciła z biurka wszystkie papiery i zaczęła wykrzykiwać różne obraźliwe hasła. Cała klasa wybuchła śmiechem. Chwilę później do sali weszłą spóźniona Brygida. Wyglądała jeszcze gorzej niż zwykle. Miała różową miniówkę oraz szalik boa. Na nogach miała różowe rajstopy kabaretki z dużymi oczkami oraz bardzo wysokie cieniutkie szpilki. -Przepraszam za spóźnienie, ale byłam u maniciurzystki.-powiedziała Brygida- Mam teraz piękne tipsy. Mmmmm...takie różowiótkie. Wtedy blachara pokazała całej klasie swoje okropne pazury. Pani zaczęła się na nią drzeć i kazała iść do pani pedagog.

środa, 24 lutego 2016

Pozdro!

Siema, w tym poście nie napisze rozdziału xdd. Pozdro dla dziewczyn z którymi pisałam dziś na omegle.com.
~Cookie (Kunegunda)

niedziela, 14 lutego 2016

Rozdział 8

Jest 1 marca. Po powrocie ze szkoły Cookie i Kaja wzięły swoje dokumenty ze szkoły i poszły z nimi na pocztę, wysłać je do college`u. Na poczcie były o 16:00. Kolejka była jak za PRLu!Tak długa, że musiały stać za bramą! O godzinie 20:00 weszły do budynku, lecz wtedy doszło do jakiejś awarii.
Pękła rura w tamtejszej toalecie i wszyscy przerwali pracę, żeby wezwać hydraulika. Wkrótce cała podłoga w łazience była zalana. Pół godziny później hydraulik zadzwonił, że nie może przyjechać.
Wezwano więc nowego. Ten z kolei przez półtorej godziny stał w korku. Kiedy dotarł okazało się, że zapomniał narzędzi! Przeprosił i powiedział, że pojedzie po nie. Woda tak leciała z rury, że podłoga całej poczty była zalana. Siostry usiadły na ławce znajdującej się w budynku i...zasnęły.
Następnego dnia rano obudziły je jakieś krzyki. Kiedy się ocknęły zauważyły, że woda sięga i prawie do kolan! Szybko opuściły pocztę. Naszczęście ocaliły swoje szkolne dokumenty. Wróciły do domu. Kiedy tam były zegar wybił godzinę 12:00. Dziewczyny, uznały, że nie warto iść już do szkoły. Chwilę później do domu przyszła mama. Siostry opowiedziały jej całą sytuacje. Nie była nanie zbytnio zła. Powiedziała im, że następnego dnia muszą iść do szpitala na zastrzyki.

środa, 3 lutego 2016

Rozdział 7

Minęły 2 tygodnie. Lucy straciła prace w Żabce, ponieważ spała codziennie do 10 rano.
Rodzice zabronili jej wszystkich przyjemności dopóki nie znajdzie nowej pracy. W szkole chłopak Mai - Jeff mówi, że Lucy mogłaby prasować ubrania w pobliskiej pralni. Mówi on też, że był na koncercie Dawida w nocy. Maja dowiedziała się, że to kłamstwo i chce z nim zerwać

Rozdział 6

Za miesiąc siostry wróciły do domu. Były już zdrowe, jednakże rodzice dali im szlaban na wszystko.
 Po powrocie sióstr do szkoły było zakończenie pierwszego półrocza. Maja miała średnią ocen 4,56
Kunegunda-5,69 Kaja-5,53. Ich przyjaciółki także nie były złe w nauce. Halina miała śr.4,1, Dominika-5,8 natomiast Kaja K.-2,6. Wspominałam już w jakim stanie jest Kaja? Otóż od kilku lat ma anoreksje. Waży tylko 20 kilo. Jest w złym stanie psychicznym.
Brygida, Esmeralda i Estera są dużo gorsze . Przewodnicząca plastików niemal ze wszytkich przedmiotów am jedynki. Jej poddane, mimo iż są troche lepsze i tak nie jest z nimi najlepiej.
Po powrocie do domu siostry szybko odrobiły lekcje, poczym wysłały prośbę o przyjęcie do college'u.