Minęło kilka dni. Kunegunda i Kaja rano dostały list z college'u. Wzięły go ze sobą do szkoły. Przez cały dzień nie mogły doczekać się końca lekcji. Zajęcia bardzo im się dłużyły. W końcu skończyły je o 14:40. Czym prędzej poszły do domu. Wtedy wraz z Mają i Lucy otworzyły list. Okazało się, że...................dostały się!!! Dziewczyny były niezwykle ucieszone! Już za niecały miesiąc miały wyruszyć do Szkocji.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz