środa, 3 lutego 2016

Rozdział 6

Za miesiąc siostry wróciły do domu. Były już zdrowe, jednakże rodzice dali im szlaban na wszystko.
 Po powrocie sióstr do szkoły było zakończenie pierwszego półrocza. Maja miała średnią ocen 4,56
Kunegunda-5,69 Kaja-5,53. Ich przyjaciółki także nie były złe w nauce. Halina miała śr.4,1, Dominika-5,8 natomiast Kaja K.-2,6. Wspominałam już w jakim stanie jest Kaja? Otóż od kilku lat ma anoreksje. Waży tylko 20 kilo. Jest w złym stanie psychicznym.
Brygida, Esmeralda i Estera są dużo gorsze . Przewodnicząca plastików niemal ze wszytkich przedmiotów am jedynki. Jej poddane, mimo iż są troche lepsze i tak nie jest z nimi najlepiej.
Po powrocie do domu siostry szybko odrobiły lekcje, poczym wysłały prośbę o przyjęcie do college'u.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń