Dzisiaj rano Kunegunda, Kaja, Maja i ich BFF Dominika przyjechały do innego szpitala na rehabilitacje. Wszystkie oprócz Mai były położone na jednej sali. Bliźniaczki ucieszyły się gdy powiedziano im, że w tym szpitalu jest szkoła i dostaje się oceny. Musiały one mieć jak najlepsze wyniki, bo przecież chciały wyjechać do college'u. Już pierwszego dnia dostały dobre oceny.
Niestety ich koleżanka Kaja ciągle jest w śpiączce.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz