środa, 20 stycznia 2016

Rozdział 4


10 minut później karetka była na miejscu.Wszystkie dziewczyny zabrała do szpitala.
W karetce Maja odzyskała przytomność. Bolał ją kręgosłup i nie mogła chodzić.
     Gdy karetka dotarła do szpitala położyła wszystkie dziewczyny na odpowiednich oddziałach.
Maja nie musiała leżeć na oddziale. Od razu zabrano ją do sali zabiegowej. Zmierzyli ją i zrobili jej gorset ortopedyczny, który odbierze jutro.
 Dominika i Kaja przebywają na OIOMie. Ich życie jest zagrożone.
   Następnego dnia rano Kaja się obudziła. Była podłączona do kroplówki. Nie czuła się najlepiej.
Po wczorajszej imprezie bolała ją głowa. Przed południem miała transfuzje krwi. Około godziny 12:00 Maja mogła wyjść ze szpitala.
   Nazajutrz Cookie obudziła się. Miała już wtedy przeprowadzone badania. Okazało się że za 3 dni, w poniedziałek siostry pojadą do szpitala w Sopocie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz